نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: دوست بودن دختر و پسر به مدت زمان زیاد؟

22379
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41272
    تشکـر
    14
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست بودن دختر و پسر به مدت زمان زیاد؟

سلام"امیدوارم همه خوب و خوش باشن
    دوستان بنظرتون وقتی والدین ببینن دختر و پسر 10 سال رابطه دوستانه باهم دارند و واقعا عاشقانه همدیگرو دوست دارن باید چه اقدامی بکنن
    والدین پایه اعتقادشون به اینه دختری که 10 ساله با تو دوسته و 5 ساله تمام مسافرتهات کنارت بوده فردا زن زندگی نمیشه برات

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41272
    تشکـر
    14
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوست بودن دختر و پسر به مدت زمان زیاد؟

یعنی واقعا کسی جوابی نداره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط امجد بزرگ نمایش پست ها
    دوستان بنظرتون وقتی والدین ببینن دختر و پسر 10 سال رابطه دوستانه باهم دارند و واقعا عاشقانه همدیگرو دوست دارن باید چه اقدامی بکنن
    والدین پایه اعتقادشون به اینه دختری که 10 ساله با تو دوسته و 5 ساله تمام مسافرتهات کنارت بوده فردا زن زندگی نمیشه برات
    سلام
    سوال اینه که والدین باید چه اقدامی کنن و چه اقدامی صحیحه

خب واضحه وقتی دو نفر ۱۰ ساله تو رابطه تنگاتنگ هستن و انقد بهم نزدیکن یعنی که همو دوست دارن و تنها کاری که عقلا از دست والدین برمیاد تدارک مراسم عقد و عروسیه

اما اگه والدین تمایل داشته باشن در امورات شخصی فرزندانشون مداخله کنن اون یه بحث دیگه س
    بایستی با حفظ احترام اما محکم و قاطع بشون بگین ما تصمیممونو گرفتیم
    زندگی شخصی ماست و به خودمون ربط داره

البته به شرطی که واقعا طرفتونو شناخته باشین و ۱۰ سال مراوده به شما اثبات کرده باشه روحیات و خلقیات و کاراکتر طرفتون با شما همخوانی داره
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

4. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41269
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من کارشناس نیستم ولی بنا به تجربیات خودم نظر میدم
    کلا ازدواج و دوستی دو معقوله جدا از هم هستن
    شاید دو نفر دوستان و یا همکاران شاد و خوبی باشن ولی به محض اینکه ازدواج کردن و وارد رابطه ای به این شکل شدند مشکلات جدید رو تجربه کنند و ببینن که اصلا برای زندگی و ازدواج مناسب نبودن و خوبی و خوشی شون در حد همان دوستی و لحظات کوتاه کنار هم بوده !!!
    در کل مسئولیت ها و سبک زندگی مشترک با دوستی , همکار بودن و همکلاسی دانشگاه فرق داره و اینکه شما 10 سال دوست بودید و سفرهای زیادی رو رفتید دلیل بر تفاهم یک زندگی مشترک نیست ...
    یک مثال ساده: بنده خدایی با خانمش دوست بودن جوریکه عاشق افسانه ای بودن !!! بعد که ازدواج کردن آقا صبح ها که میخواسته بره سر کار بینی و دهانش رو با صدا بلند می شسته و فین میکرده و خانم شاکی و عصبانی و کارشون زیر 3 ماه به طلاق کشیده. این مشکل واقعی هست و هیچکس فکر نمی کرد این عاشق و معشوق سر همچین قضیه ساده ای طلاق بگیرن و فحش ناموسی به هم بدن !
    موفق باشید

6. کاربران زیر از nader_1398 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام
    الان این یه واقعیته؟ یا فقط براتون سواله؟

8. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41272
    تشکـر
    14
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

بابت نظریهاتون از شما متشکرم
    بنده تاپیک رو زدم که متوجه بشم در درجه اول ارتباط داشتن ما حامل امواج منفی و بدبینی برای اطرافیان بوده یا نه که تا حدودی متوجه شدم نه به این صورت نبوده
    در رابطه با نظریه اول باید بگم تنفر بی ادبیه و دور از شخصی ولیت احساس خوبی نسبت به والدینم ندارم و همش تا صحبت میکنیم به جر و بحث میکشه حرفمون
    در رابطه با نظر دوم باید بگم که ما واقعا اخلاف مخالفی نداشتیم چون توی سنین پایین باهم آشنآ شدیم و در کنار هم شروع به دیدن جامعه محیط و ... کردیم اخلاقیات ما باهم شکل گرفت چونکه بنده 20 ساله و دوست دخترم 16 سالش بود
    بر فرض مثال بنده سال سوم رابطمون توی اتوبان همت چپ کردم و قرار شد یک ماه بستری بشم
    هزاربار خواهش و التماس کرده بود از پدرم که اتاق خصوصی بگیرن برام که فقط خودش مراقبم باشه و این اتفاق هم افتاد بالای 2 ماه معذرت میخوام لگن میاورد و میبرد
    در رابطه با نظر سوم باید سوالمو ناقص نوشته بودم افرادی که تقریبا از جزییات زندگیم خبر دارن نسبت به روحیات خراب که دارم جوابمو ندن و واقعیتو بیان کنن
    پس 10 سال نبود و 12 سال رابطه بود که من خودم هم باورش برام سخته که اولا چقدر زود گذشت هم اینکه توی این دوران که ما زندگی میکنیم باورش برامون سخته که بدون هیچ تعهد کتبی یا عقدی 12سال واقعا پابند به تمام نبایدهای اخلاقی و رفتاری بودیم و رعایت میکردیم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

بابت نظریهاتون از شما متشکرم
    بنده تاپیک رو زدم که متوجه بشم در درجه اول ارتباط داشتن ما حامل امواج منفی و بدبینی برای اطرافیان بوده یا نه که تا حدودی متوجه شدم نه به این صورت نبوده
    در رابطه با نظریه اول باید بگم تنفر بی ادبیه و دور از شخصی ولیت احساس خوبی نسبت به والدینم ندارم و همش تا صحبت میکنیم به جر و بحث میکشه حرفمون
    در رابطه با نظر دوم باید بگم که ما واقعا اخلاف مخالفی نداشتیم چون توی سنین پایین باهم آشنآ شدیم و در کنار هم شروع به دیدن جامعه محیط و ... کردیم اخلاقیات ما باهم شکل گرفت چونکه بنده 20 ساله و دوست دخترم 16 سالش بود
    بر فرض مثال بنده سال سوم رابطمون توی اتوبان همت چپ کردم و قرار شد یک ماه بستری بشم
    هزاربار خواهش و التماس کرده بود از پدرم که اتاق خصوصی بگیرن برام که فقط خودش مراقبم باشه و این اتفاق هم افتاد بالای 2 ماه معذرت میخوام لگن میاورد و میبرد
    در رابطه با نظر سوم باید سوالمو ناقص نوشته بودم افرادی که تقریبا از جزییات زندگیم خبر دارن نسبت به روحیات خراب که دارم جوابمو ندن و واقعیتو بیان کنن
    پس 10 سال نبود و 12 سال رابطه بود که من خودم هم باورش برام سخته که اولا چقدر زود گذشت هم اینکه توی این دوران که ما زندگی میکنیم باورش برامون سخته که بدون هیچ تعهد کتبی یا عقدی 12سال واقعا پابند به تمام نبایدهای اخلاقی و رفتاری بودیم و رعایت میکردیم
    به نظرتون واسه پرسیدن این سوال دیر نیست؟
    نمیدونم اون خانم چقدر علاقه‌مند به ادامه این رابطه و تبدیلش به ازدواج هستن!
    اگر ایشون با این حساب که روزی همسر شما خواهند شد پای این رابطه موند، پس الان ناجوانمردی هست که بخواید رهاش کنید به ویژه اینکه میگید مشکلی باهم ندارید
    اینکه بعد از ۱۲ سال تازه میپرسید که نظر والدینتون اینه و شما نمیتونین قانعشون کنی واقعا جای تعجب داره!

11. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41272
    تشکـر
    14
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

از دیر هم گذشت " الان اون خانم محترمی که قبلا عشق بنده بود 3روزه خونه بخت تشریف دارن . بخاطر همین تیتر تاپیک زدم به انتها رسیدن یا دباره استارت . متاسفانه خیلی راههارو رفتیم اما والدینم میگفتن فقط دوست بمونید اگر واقعا همدیگرو دوست دارید
    این به دیدگاه بیشعوری خیلی از افراد توی جامعه البته بلانسبت جمعمون برمیگرده . ما سال سوم رابطمون به خانوادها اعلام کردیم برامون بزرگی کنن
    مادرم وقتی رفت تحقیق گفتن یه پسره همیشه دختررو میرسونه و میاد میره خونشون و درکل بع نظر من دختر پاکی نیست
    مامان ماهم دنده عقبو بقل میکنه
    دیگه هرچی بالا رفتیم و پایین اومدیم که اون شخص خودم بودم قبول نکردن
    از طرفی هم چون به ازدواجهای این سبکی اعتقاد نداشن دست آویز ساختن برای خواسته خودشون و زندگی ما تباه شد
    بخدا قسم گفتنش قشنگ نیست اما دیگه دنیارو با تمام خوبیها و بدیهاش نمیخوام و هرشب به خدا التماس میکنم که صبح چشمام یک دنیای دیگه باز کنم
    کفر نباشه از خدا هم دلگیرم که اینهمه زجه زدنهامو دید ولی برام بزرگی نکرد
    نمیدونم چی بگم اما بدترین اوقات روزگار من زمانیه که دقیا میدونم توی این زمان الان کنار کس دیگه خوابه
    از خدایی که برای من خدا نبود ملتمسانه میخوام که دیگه این مسیرو سر راه هیچ جوونی قرار نده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)